LASSA Pneu - Auto Jirouš
Peřimov

Lassa Premium Garance

razitko-lassa-premium-garancePři koupi sady pneumatik získáváte 12-měsíční záruku na poškození zdarma

Lassa Premium Garance platí na všechny osobní a 4×4/SUV dezény LASSA zakoupené v Autorizovaném servise Lassa. Garance platí 12 měsíců od data prodeje. Podmínkou je nákup celé sady (4 ks pneu) a odborná montáž v některém z Autorizovaných servisů Lassa.

V případě poškození pneumatiky předložte prodávajícímu doklad o koupi pneumatik (účtenka s uvedením data prodeje, modelu, rozměru a ceny pneumatiky) a na místě vyplňte garanční protokol. Ihned obdržíte slevu na novou pneumatiku. Výše slevy na novou pneumatiku závisí na zbytkové hloubce dezénu a řídí se uvedenou tabulkou. Pro platnost této akce není nutná žádná předchozí registrace.

 

Hloubka dezénu letní pneu: 8 mm 7-7,9 mm 6-6,9 mm 5-5,9 mm 4-4,9 mm 3-3,9 mm
Váš dobropis: 100% 80% 60% 40% 30% 20%
Hloubka dezénu zimní pneu: 8 mm 7-7,9 mm 6-6,9 mm 5-5,9 mm  méně než 5 mm
Váš dobropis: 100% 80% 60% 40% 0%

Lassa Premium Garance kryje neopravitelné poškození pneumatiky, které vznikne proražením nebo protržením (např. vjetím do díry, na obrubník apod.). Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na užitkové pneumatiky.

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ LASSA PREMIUM GARANCE !

Zaregistrujte se do 30 dnů od data koupě a prodlužte si bezplatnou záruku na Vaše nové pneu Lassa na 18 měsíců (platí pro letní pneu) nebo 24 měsíců (platí pro zimní pneu).

CHCI PRODLOUŽENOU ZÁRUKU


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím